O nas

Quadra - synonim nowoczesności i postępu dla zakładów produkcji betonu

Quadra została założona jako firma rodzinna w 1993 roku i od tego czasu nieprzerwanie pracuje na rzecz wprowadzania na rynek innowacyjnych technologii, praktycznych rozwiązań technicznych i najnowocześniejszego wzornictwa.

Projektujemy, tworzymy i nadzorujemy jednostki produkcyjne najnowszej generacji dla przemysłu betoniarskiego. Od blisko 30 lat jesteśmy ekspertem w dziedzinie automatyzacji procesów i systemów wibracyjnych nowej generacji.

1993

Rok założenia

400

+

Realizacji na świecie

Doświadczenie i kompetencje, którym warto zaufać

Jako wiodący producent sprzętu dla przemysłu betoniarskiego jesteśmy obecni na prawie wszystkich kontynentach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Siedziba firmy znajduje się we Francji, a na całym świecie działa ponad 300 oddziałów.

Wysoki stopień kompetencji bazujący na specjalistycznej wiedzy inżynieryjnej z różnych dziedzin pozwala nam oferować rozwiązania funkcjonalne, innowacyjne, a przede wszystkim dostosowane do potrzeb i oczekiwań zakładu produkcyjnego.

0
lokalizacje we Francji
0
międzynarodowe filie
0
Pracowników
0 +
międzynarodowych targów rocznie
Inteligencja Produkcyjna i Inteligentna Produkcja

QUADRA 4.0

Oprócz wydajnych urządzeń i zindywidualizowanych rozwiązań produkcyjnych, oferujemy naszym klientom nowe usługi cyfrowe.

01.

Łączność sieciowa między urządzeniami

Pozwala na pomiar i analizę wydajności produkcji. Wszystkie dane operacyjne i produkcyjne są zbierane, analizowane, podsumowywane i przesyłane w czasie rzeczywistym w celu kontroli kosztów produkcji, optymalizacji procesu produkcyjnego i pogłębiania wiedzy o danym procesie.

To jest to, co nazywamy „Inteligencją Produkcyjną”:

02.

Platforma online dla klientów

Konwersacyjna, interaktywna i intuicyjna platforma online pozwala na łatwe i szybkie przesyłanie zapytań (zapytania o informacje, kosztorysy, zgłoszenia incydentów). Dzięki platformie klienci mogą pobrać wszystkie dokumenty techniczne, instrukcje obsługi i samouczki, katalog części zamiennych.

W ramach platformy oferowana jest aplikacja visio – maintanance, której celem jest pomoc klientom w czasie rzeczywistym podczas regulacji lub rozwiązywania problemów z urządzeniami. Usługa ta ułatwia komunikację między operatorami i technikami oraz pozwala na bardziej efektywną pomoc.

Zdalna konserwacja umożliwia dostęp do wszystkich ustawień maszyny oraz zapewnia skuteczne i szybkie odpowiedzi dla operatorów.

Zarejestruj się na naszej platformie: quadra-concrete.com/quadra4-0

03.

Wirtualna rzeczywistość

Podczas projektowania maszyny wykorzystujemy wirtualną rzeczywistość, co pozwala nam pokazać i wyjaśnić w prosty sposób proponowane rozwiązania techniczne. Model 3D pomaga naszym klientom w rozplanowaniu stanowiska pracy w najbardziej ergonomiczny i funkcjonalny sposób. Pozwala na optymalne zaplanowanie przestrzeni pod kątem zapewnienia dostępu dla działań konserwacyjnych.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązującą konsultację.
Odwiedzimy Twój zakład i zarekomendujemy najlepsze rozwiązanie.

W odpowiedzi na potrzeby projektu i w oparciu o specyfikacje opracujemy kompleksowe studium Twojego projektu, by znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie i zarekomendować najbardziej wydajne urządzenia.

Quadra – jeden dostawca kompletnego rozwiązania dla wszystkich etapów produkcji

Quadra uwzględnia w swoich projektach i rozwiązaniach wszystkie procesy, funkcje i urządzenia zaangażowane w cały proces produkcyjny w wytwórni betonu. Technicy i inżynierowie pracujący w centrum badawczo – rozwojowym i w dziale projektowym wykorzystują wiedzę z wielu obszarów (mechanika, elektryka, automatyka, robotyka, hydraulika i przetwarzanie danych), oferując klientom możliwość korzystania z usług jednego podmiotu przy realizacji inwestycji, od wstępnego studium do ostatecznego uruchomienia. Quadra zapewnia ponadto wysokiej jakości serwis posprzedażowy, realizowany przez doświadczonych techników.